Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[] Wakacyjny Serwer PvP [] 10S [] Dedyk [] Więcej strzał! [] Zbieraj, ulepszaj i wygrywaj! []


THEkondiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na większa arene hajsu nie było O



Nie Polecam serwera

Dlatego iż 2 pedały kampią na arenie JEDYNEJ o wymiarach 15x15 ARENA

z sh 5.

Oczywiście Nie da sobie poexpic.

Jak widać serwer leci tylko i wyłącznie na kase.

Itemy diax za 3 zl

Jakaś ranga wojownik z setami prot 4 itd. za 17 zł itd.

NIE POLECAM TO KOMPLETNE GÓWNO!

//xxx//

Opublikowano

Noo. ceny sa wieksze. :)

Pozatym jest wiecej niz 1 arena wiec nie trzeba sie bic z diaxami...

https://craftserve.pl/s/98582/shop

 

Widać jak kłamiesz są 3 areny?

To raczej jesteś ślepy.

itemy diax SAME 6 zł ELO HAJS sie nie zgadza :)

Wojownik z tego co wiem ma prot 4 i 5/2 hmm 5/2 vs zelazne eq GG

3 areny! Pozdro :)

... -.-

Opublikowano

10 slotów brzmi słabo.

ale serwer jest niezły jak się nie umie walczyć to pech przed chwilą jakiś koleś na D z ulepszonym mieczem żelaznym cisnął jakiś idiotów i się popłakali że niby czituje on , pisali " fszyscy na njego1!11" i nic to wyszli :P

 

ale zwiększcie liczbę slotów

Opublikowano

@usunięty post Takich jak on to powinno się na IP, Kartę sieciową i zycie banować!

@up Moze damy graczom perm do wchodzenia na pełny serwer? TAK! Perm dane! (nie chcę płacić 45 zl /mies)



@ref

... -.-

Opublikowano

Ogólnie serwer mi się nie podoba bo

-Takie areny to se mogę w 10min zrobić

-Sloty hmm co hajs sie nie zgadza i tak serwer pada za 7Dni bo patrzałem na datę

-Administracji nie ma i tyle , bo po co skoro kasa leci to niema co banować

-Itemy za sms hmm wall się z takim czymś ktoś se kupi i nawala ludzi 24/7 i będzie se expil na nich i tyle

 

Dla mnie ogólnie serwer to dno jak 60% wszystkich tu serwerów które padają co 14dni-60Dni

ocena to 0/10

 

a ty KONDI jak chcesz coś napisać do mojej wypowiedzi to napisz coś konkretnego a nie tylko obronę do tego czegoś NQ ludzie

Opublikowano

-Takie areny to se mogę w 10min zrobić

Super budowniczym to ja nie jestem, ale da się bić... -.-

-Sloty hmm co hajs sie nie zgadza i tak serwer pada za 7Dni bo patrzałem na datę

Tak, tak a w portfelu 40 zl?

BedE84Y.png

-Administracji nie ma i tyle , bo po co skoro kasa leci to niema co banować

Cały dzień byłem -.-

... -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...